м. Хмельницький, вул. Подільська, 93, (2-й поверх)

+38(068) 300-30-09

+38(063) 481-42-47

Година Коду

hour-of-code-logoВже третій рік поспіль Україна приймає участь в глобальній ініціативі «Година коду». Цей рік не став виключенням, 9 грудня 2016 року в Хмельницькій філії Комп’ютерної Академії «ШАГ» пройде «Година коду».

ЩО ЦЕ?

«Година коду» – глобальний рух, ціль якого – навчити дітей основам комп’ютерних наук і розвіяти міф щодо складності програмування.

ДЛЯ КОГО?

Для школярів віком від 9 до 14 років.

ЯК ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ?

Уроки пройдуть в школах, бібліотеках і громадських організаціях по всій країні. Учні від 9 років отримають завдання і матимуть годину часу на його виконання. Це ігрове завдання для розуміння основних принципів програмування, за проходження якого кожен учасник отримає сертифікати.

КОЛИ І ДЕ?

«Година коду» пройде 9 грудня, дата приурочена до тижня інформатики (5-11 грудня). Захід є безкоштовним і проходитиме в Комп’ютерній Академії «ШАГ».

Наша адреса: вул. Подільська, 93. Тел. +38(068) 300-30-09

Пропонуємо Вам зареєструватися на одну із запропонованих годин проведення заходу в Комп’ютерній Академії «ШАГ». З 9:00 до 18:00

Ми щиро віримо, що Акція «Година коду» допоможе інформаційним технологіям стати не просто захоплюючим хобі, але й успішною кар’єрою для молодих людей, що в більшості визначають майбутнє ІТ в Україні.

Пам’ятайте, програмування — це простіше, ніж здається. Варто лише спробувати!  

Приєднуйтесь і станете частиною успішного майбутнього!

Для участі заповніть форму реєстрації

 

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонара?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні