м. Хмельницький, вул. Подільська, 93, (2-й поверх)

+38(068) 300-30-09

+38(063) 481-42-47

Студенти Малої Комп’ютерної Академії здобули перемогу в конкурсі мультиплікацій

Одним з подарунків переможцям були безкоштовні квитки у квест-кімнату

Студенти Малої Комп’ютерної Академії «ШАГ» можуть не лише гарно вчитися, а й гарно та змістовно відпочивати. Саме це вони показали на змаганнях, у квест-кімнаті, куди завітали кілька днів тому.

Почалося все з того, що наші студенти взяли участь у конкурсі на створення кращого анімаційного ролику про кінотеатр, який стартував у вересні минулого року. Усі представлені на конкурсі роботи оцінювалися за двома критеріями: 1) ідея; 2) втілення ідеї у ролику. Наші юні ІТ-таланти створили два мультфільми: «Завищені сподівання» та «Місто і супергерой», вони обидва посіли призові місця!

У якості призу переможці отримали можливість відвідати квест-кімнату, що вони й зробили позаминулої неділі. Команди наших вихованців пройшли два квести: «Райвідділ» та «Підпільне казино». Як бачимо з фото, діти чудово та весело провели час та отримали купу позитивних емоцій.

Хочете відпочивати так само? Тоді записуйте власних дітей до нашої Академії! Тут ви знайдете багато нових друзів, отримаєте нові цікаві знання, які зможете застосувати на практиці та отримати заохочення за старанність та успішне навчання.

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонара?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні