м. Хмельницький, вул. Подільська, 93, (2-й поверх)

+38(068) 300-30-09

+38(063) 481-42-47

Українські студенти перемогли на Міжнародному ІТ-Чемпіонаті

У Києві відбувся  міжнародний фінал ІТ-чемпіонату “Золотий байт”, який зібрав майже 100 найсильніших команд з Європи та Азії.  Призовий фонд чемпіонату – 500 000 грн.

Учасники з  України, Грузії,  Молдови, Білорусі та Азербайджану презентували  проекти у сфері інноваційних технологій та дизайну. Серед них: мобільні додатки, веб-сайти, яскраві персонажі 3D2D анімації, комп’ютерні ігри,  короткометражні фільми, гаджети технології інтернет речей та стартапи. Цього року багато учасників у втіленні ідей застосували технології  віртуальної реальності та штучного інтелекту.

   Вже 10 років поспіль Чемпіонат “Золотий байт” організовує міжнародний навчальний заклад Комп’ютерна Академія ШАГ.   Чемпіонат відбувся за підтримки провідних компаній: InterSystems, Цитрус, Microsoft, StearlingAgency, типографії WOLF та Borjomi.

  Учасники поставили собі за мету завдяки інноваціям  змінити світ на краще, що відповідає тематиці Чемпіонату Create the new world – Створюй новий світ! Тому чимало проектів мають ціль вирішувати проблеми у соціальній, комунальній та  екологічній сфері.

  Серед призерів  номінації “Startup Challenge”  – команда з Миколаєва, яка створила світлодіодну ковдру, яка сприяє покращенню фізичного стану новонароджених діток. У номінації “Mobile development” –  перемогла команда зі Львова, яка створила мобільний додаток, що швидко та без зайвих зусиль конвертує валюту завдяки камері на телефоні – така програма буде дуже корисна туристам за кордоном, адже вони зможуть швидко зорієнтуватись у цінах та власних ресурсах. У номінації «Short movie” перемогли одесити, які зняли фільм, що піднімає проблему залежності людей від соціальних мереж. Саме таку ідею журі визнало найкращою. Команда, яка взяла перше мiсце в номінації “NoSQL Expert” розробила систему монiторингу для розумного будинку, ціннiсть якої в тому,  що програма аналiзує всi данi та збирає їх в одному мiсцi.

Оцінювали проекти представники інвестиційних та венчурних фондів, найбільших ІТ-компаній України. Серед них – Євген Шваров, менеджер освітніх програм InterSystems,  Едуард Лебедюк, інженер-консультант InterSystems, Ілля Кенінгштейн, Creative Quarter, Co-Founder and CCO, Дмитро Подолєв, CEO&Founder at iHub, Владислав Тісленко, CEO at Concepter, Михайло Зінченко, Operational Producer Persha Studia | Wargaming.net,  Олексій Кузнєцов,  Senior 3D-artist in Ubisoft та інші.

  

  Журі відзначали високий рівень проектів та підготовки команд. Чимало з учасників отримали пропозиції щодо співпраці в подальшому, саме це і є найголовнішою нагородою для команд.

  Відбірковий етап Чемпіонату тривав майже півроку. Загалом заявки  на участь подало майже 10 000 учасників, у фіналі змагалося майже 100.  

 

  Нагадаємо, ІТ-Чемпіонат “Золотий байт” заснований у 2008-му році  Комп’ютерною Академією ШАГ.  Чемпіонат – це платформа стартап-індустрії, створена для пошуку нових ідей і талантів. Головні цілі – стимулювати молодих фахівців творити інновації та бізнес-ідеї, допомогти інвесторам і венчурним фондам в пошуку сильних проектів, розкривати потенціал України в сфері IT на міжнародній арені. Участь в чемпіонаті дає можливість молодим фахівцям отримати експертну думку від світових IT експертів, налагодити бізнес-контакти та, найголовніше – залучити інвестиції для розвитку свого проекту.

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонара?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні