м. Хмельницький, вул. Подільська, 93, (2-й поверх)

+38(068) 300-30-09

+38(063) 481-42-47

Велика перемога Малої Комп’ютерної Академії “ШАГ”: український освітній IT-проект підкорив Женеву

Комп’ютерна Академія “ШАГ” представила Україну на WSIS Prizes 2017 у Женеві (Швейцарія). На головному IT-заході року проект «Мала Комп’ютерна Академія» увійшов у топ-5 світових проектів у номінації «Створення потенціалу». За нього проголосували 1,1 мільйон осіб з різних країн світу.

Представлена на саміті дитяча програма Малої Комп’ютерної Академії здобула звання Чемпіона у категорії «Створення людського потенціалу». Тепер протягом наступного року проекти “ШАГ” будуть отримувати підтримку від міжнародних організацій ITU, UNESCO, UNDP.

Наша перемога – ще один знак якості для урядів і міжнародних організацій. Для студентів Малої Академії – це шлях до реалізації проектів з однолітками з різних країн. Це навички віддаленої роботи, формат якої стане основним через 10-15 років. Це підготовка дітей до майбутнього, яке вони можуть створювати самостійно.

У рамках саміту також пройшов фотоконкурс WSIS Forum Photo Contest. Мета конкурсу – досягнення сталого розвитку світу за допомогою інформаційних і комунікаційних технологій. Фотографії нашої академії стали фіналістами WSIS Forum Photo Contest.

Інформаційна довідка:

  • WSIS Prizes — глобальна ініціатива щодо відбору та просування кращих цифрових проектів та інноваційних програм у світі. Чемпіонат організований за допомогою Всесвітнього саміту з питань інформаційного суспільства у співпраці з ЮНЕСКО, ЮНІДО та ГА ООН. Мета WSIS Prizes — надати можливість користуватися інформаційними технологіями усім людям планети.

  • Женевський саміт WSIS — один з найбільших заходів, присвячених ІТ-сфері. Це точка перетину урядів, міжнародних організацій, бізнесу та освітніх установ.

Ми пишаємося нашою перемогою і хочемо підкорювати нові вершини! Вихід Комп’ютерної Академії “ШАГ” на такий рівень – доказ того, що освітні українські IT-проекти цікаві світу!

Увага! Триває набір на навчання до Малої Комп’ютерної Академії.

Отримати індивідуальну консультацію Ви можете за телефонами: 

  • Київстар (068) 300-30-09
  • Lifecell (063) 481-42-47

або за адресою: 

  • вул. Подільська, 93 (2-й поверх).

 

Ваша дитина варта найкращого! 

 

 

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонара?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні