м. Хмельницький, вул. Подільська, 93, (2-й поверх)

+38(068) 300-30-09

+38(063) 481-42-47

Як відпочивають юні фіналісти «Золотого Байту-2018»

Нещодавно в Хмельницькому пройшов регіональний етап Міжнародного ІТ-чемпіонату «Золотий Байт-2018». Поруч із дорослими учасниками змагалися також і дітки. Читайте як це було … 

Не дивно, що підростаюче IT-покоління показало чудові результати! Юні комп’ютерні таланти зуміли якісно представити свої роботи на регіональному етапі змагань, за що отримали дипломи та заохочуючі подарунки від наших партнерів.

Дітки, навіть якщо вони дуже розумні, все одно в першу чергу залишаються дітьми, які хочуть веселощів, ігор і чогось смачненького. Все це Комп’ютерна Академія «ШАГ» у партнерстві з піцерією «Челентано» подарувала учасникам чемпіонату. 

Минулої неділі переможці регіонального етапу «Золотого Байту» відвідали піцерію. Діти не лише поласували смачною піцою, лимонадом та морозивом, а ще й весело провели час за спілкуванням в дружній атмосфері, про що свідчать їхні щасливі, задоволені посмішки.

Хороший вікенд – запорука продуктивного навчання та мотивації до нових перемог. Чого Комп’ютерна Академія “ШАГ” і бажає нашим студентам! 😉

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонара?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні