м. Хмельницький, вул. Подільська, 93, (2-й поверх)

+38(068) 300-30-09

+38(063) 481-42-47

Комп’ютерна Академія “ШАГ” відкриває філію у Швейцарії!

Комп’ютерна Академія “ШАГ” стала першим українським навчальним закладом, який відкрив своє відділення у Швейцарії


Було підписано угоду про відкриття нової філії “ШАГ”. Сорок дев’ятий за рахунком навчальний центр Академії розташується в швейцарському місті Женева. Нова філія створюється в партнерстві з Женевської школою бізнесу (GBS) – лідером в сфері ділової освіти Швейцарії.

Студенти розпочнуть навчання вже у квітні. Цього року швейцарські студенти можуть розпочати навчання за найбільш популярними і затребуваними програмами: інтернет-маркетинг, кібербезпека, цифровий дизайн, розробка програмного забезпечення. Також будуть доступні програми розвитку для дітей та підлітків: Мала Комп’ютерна Академія та Junior Business Academy.

Відкриття філії стало логічним продовженням міжнародного визнання IT STEP Academy. В рамках всесвітнього форуму WSIS, який проходить під егідою ООН, академія увійшла у ТОП-5 світових проектів в номінації «Створення потенціалу». Протягом 2018 року проекти Академії користуються підтримкою ЮНЕСКО і Міжнародного союзу електрозв’язку (ITU).

Женева – найбільший світовий політичний, фінансовий, науковий і культурний центр. Швейцарський навчальний центр IT STEP буде знаходитись у діловому центрі міста, де розташовані штаб-квартири міжнародних організацій: Європейського відділення ООН, Світової організації торгівлі, Міжнародного Червоного Хреста, Всесвітньої організації охорони здоров’я. У Женеві розташована штаб-квартира Європейської організації з ядерних досліджень (ЦЕРН), один з найвідоміших проектів – великий адронний коллайдер, найбільший прискорювач елементарних частинок у світі.

Коментар генерального директора Комп’ютерна Академія “ШАГ” Дмитра Корчевського:
Відкриття філії у Швейцарії – важливий крок у розвитку Академії, але далеко не перший досвід роботи Комп’ютерна Академія “ШАГ” за межами України. На даний момент відкриті 22 міжнародні філії в 16 країнах Європи, Азії, Північної та Південної Америки. Випускники нашої Академії успішно працюють в найбільших міжнародних компаніях у всьому світі, таких як Microsoft, IBM, Skype, Cisco, HP, Siemens, Amazon. В рамках нашого стратегічного партнерства з Женевською школою бізнесу ми будемо просувати нові освітні проекти на стику бізнес-навчання та ІТ-технологій у всьому світі.

Комп’ютерна Академія “ШАГ” була заснована в 1999 році і є лідером у сфері професійної IT-освіти. Академія має статус авторизованого навчального центру Microsoft, Cisco, Autodesk. IT STEP Academy має 49 філій у 17 країнах світу, в яких навчається понад 35 тисяч студентів.

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонара?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні