м. Хмельницький, вул. Подільська, 93, (2-й поверх)

+38(068) 300-30-09

+38(063) 481-42-47

Викладачі Комп’ютерної академії «ШАГ» стали лекторами «Школи успіху»

17-19 жовтня 2018 року на базі Комп’ютерної академії “ШАГ” відбувалися чергові заходи в рамках ініціативи «Школа успіху»

Протягом трьох днів підліткам віком 13-15 років читали лекції фахівці з галузі ІТ, психології, екології, активної діяльності, люди, що досягли успіху у тому, чим вони займаються. Хмельницька філія Комп’ютерної академії “ШАГ” вже вдруге взяла участь у цих заходах.

17 жовтня для слухачів «Школи успіху» виступили наші викладачі. Анна Пономаренко розповідала юнакам та дівчатам, хто такий дизайнер та як ним стати. Професія дизайнера існує досить давно, адже чимало того, що нас оточує і стало частиною нашого життя, колись було придумано дизайнерами. Із розвитком інформаційних технологій дизайн набуває все нових форм. Дизайнери розробляють зовнішній вигляд сайтів, придумують персонажів для комп’ютених ігор, створюють макети банерів, оформляють вітрини інтернет-магазинів та роблять ще багато чого. Це робота для тих, хто має гарний художній смак, високий творчий потенціал та бажає його виразити. Професія дизайнера є однією із професій майбутнього, адже ніколи ніякий робот не зможе повноцінно замінити людину у створенні інтелектуальних, художніх чи музичних творів.

Ще один спікер «Школи успіху» від Комп’ютерної академії “ШАГ” Богдан Рибчинський розповідав слухачам про web-технології. Дехто з присутніх, незважаючи на юний вік, вже робив свої перші кроки у програмуванні та створенні web-сайтів. Хтось іще не наважувався на це, але має бажання спробувати себе у web-розробці. У підлітків виникало багато запитань: як створити сайт? Що для цього потрібно знати? Які мови програмування краще використовувати? На ці та інші запитання наші гості отримали відповіді та, сподіваємось, стали трішки ближчими до своїх мрій та впевненішими у своєму спіху, адже саме цього покликана навчити їх однойменна школа.

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонара?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні