м. Хмельницький, вул. Подільська, 93, (2-й поверх)

+38(068) 300-30-09

+38(063) 481-42-47

Як проходив Літній Комп’ютерний табір 2017 в “ШАГ”. Спогади:)

Останні тижні літніх канікул добігають до завершення. Це було круте літо вражень, нових знань та знайомств у Літньому Комп’ютерному таборі. Ми вирішили пригадати найкращі моменти цьогорічного табору. Як це було – читайте нижче;) 

Літній Комп’ютерний табір – це правильне поєднання комп’ютерних технологій, нових знань та відпочинку на свіжому повітрі. Під час змін у таборі діти отримують незабутні враження, корисні навички, знаходять нових друзів, а також відвідують провідні ІТ-компанії.

Насичена програма літнього табору  дає можливість спробувати різноманітні напрямки ІТ, щоб кожна дитина вибрала для себе нове захоплююче хобі, або навіть майбутню професію. Програма табору включає найбільш цікаві напрямки сучасних технологій, які захоплюють дітей та занурюють їх в світ ІТ.

 

Діти вивчають тонкощі фото та відео мистецтва, опановують програму Photoshop, отримують базові знання з програмування і керування роботами Lego, відвідують захоплюючі заняття з YouTube-блогінгу, вчаться 3d-моделюванню та друку на 3D-принтері, розвивають soft skills та креативне мислення та заняттях з особистісного розвитку, створюють власний IT-проект в ігровій формі та багато іншого.

Діти, що займаються в комп’ютерному таборі, із задоволенням відвідують всі заняття, адже їх проводять цікаві молоді викладачі, які завжди знаходять спільну мову з дітьми. На заняттях поєднується індивідуальна та командна робота, і кожен з учасників табору може проявити себе та показати власні вміння.

Незабутніми днями в комп’ютерному таборі є екскурсії до ІТ-компаній. Учасники табору вирушають в провідні Хмельницькі компаній, де знайомляться з робочим процесом ІТ-спеціалістів, відвідують яскраві кабінети та кімнати відпочинку, дізнаються про внутрішній світ компанії та можуть приміряти на себе майбутню професію.

Ось такі незабутні канікули, повні нових вражень та знань подарував діткам Літній Комп’ютерний таборі 2017! 🙂

 

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонара?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні