м. Хмельницький, вул. Подільська, 93, (2-й поверх)

+38(068) 300-30-09

+38(063) 481-42-47

З 1 по 31 жовтня діє гаряча акційна пропозиція! Записуйся зараз та отримуй свій ПОДАРУНОК!

Акція жовтня! Запишись на один з напрямків Професійної Комп’ютерної Освіти та отримай підготовчий курс в подарунок

Якщо Вас цікавить більш детальна інформація про акцію, або навчання

реєструйтесь і з вами зв’яжуться!

Зареєструватися

Iм'я та Прізвище*
Телефон*
E-mail*

Хочеш мати цікаву роботу? Мрієш про кар’єру в IT? Настав час діяти! Тим паче, що протягом жовтня Комп’ютерна Академія “ШАГ” роздає подарунки!

З 1 по 31 жовтня Академія дарує підготовчий навчальний курс в подарунок – кожному студенту, який укладає договір на Професійну Комп’ютерну Освіту

За одним з напрямків:

Попит на спеціалістів у галузі розробки програмного забезпечення щоденно зростає. Після навчання Ви зможете працевлаштуватися програмістом, тестувальником програмного забезпечення, інженером із контролю якості, технічним спеціалістом, web-програмістом, розробником та адміністратором баз даних і т.д.

Сучасний ринок праці надає широкий спектр можливостей для спеціалістів у галузі комп’ютерної графіки, дизайну та web-технологій. Як у великій компанії, так і самостійно, Ви зможете працювати графічним дизайнером, ілюстратором, web-дизайнером, web-кодером, оптимізатором web-сайтів, Flash-аніматором. Ви зможете стати 3D-дизайнером, дизайнером інтер’єру, 3D-аніматором, робити відеомонтаж на телебаченні чи в кіноіндустрії.

Розробка і просування сайтів – послуги, які мають неабиякий попит у наш час. Як на українському ринку, так і закордоном. На сьогодні для ефективного бізнесу, як компанії, так і люди хочуть бути представлені в мережі. Отож робота для web-розробника знайдеться завжди. По закінченню курсу Ви зможете стати універсальним фахівцем, який здатний з нуля створити повноцінний сайт, отримати на нього якісний трафік (клієнти, замовлення) і тримати його у ТОПі пошукових систем.

Курс побудований на інноваційних системах компанії Autodesk та буде цікавий для тих, хто бажає працювати в сфері 3D-графіки. У першу чергу, курс направлений на архітектурну візуалізацію (інтер’єри, екстер’єри, ландшафти), але навчальна програма складена таким чином, що сфера застосування отриманих знань може рівносильно використовуватись й в інших сферах. Наприклад – реклама, кіноіндустрія, мультфільми, предметний дизайн, створення моделей для 3D-принтерів тощо.

Приходьте в Академію: вул. Подільська 93 (2-й поверх)

Або телефонуйте(068) 300-30-09 або (063) 481-42-47

Наш менеджер готовий надати Вам усю необхідну інформацію;)

 

 

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонара?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні