м. Хмельницький, вул. Подільська, 93, (2-й поверх)

+38(068) 300-30-09

+38(063) 481-42-47

Комп’ютерний
зимовий табір

Канікули з користю!

Безкоштовна консультація

1-й сезон Комп’ютерного
табору для школярів!

Зимові канікули - казкова пора, кожна дитина мріє провести їх весело і отримати масу емоцій. Запрошуємо вас відвідати зимовий комп'ютерний табір.

Комп'ютерний Табір в Академії ШАГ - перший в Україні денний комп'ютерний табір.

День в Комп'ютерному Таборі насичений найрізноманітнішими заняттями. Ваша дитина зануриться в світ комп'ютерних технологій, познайомиться з останніми IT-новинками, спробує себе в ролі - програміста, творця комп'ютерних ігор, інженера роботів, фотографа, режисера, а також кожна дитина зможе створити свій шедевр на 3D принтері.

На дітей чекають комфортні, спеціально обладнані аудиторії, конференц-зали та дизайн-студії. Подаруйте своїй дитині казковий світ інформаційних технологій! На них чекає море незабутніх емоцій і пригод в компанії нових друзів!

у таборі на дітей чекають
такі напрямки:

Цифрове фото та робота з відео

На цьому курсі дитина буде працювати в професійній фотостудії з використанням професійної техніки. Навчиться створювати красиві фотографії в різних жанрах і стилях, обробляти їх і застосовувати різні ефекти фотомонтажу. Ми навчимо правильно знімати відео як на професійну техніку, так і на самий звичайний мобільний телефон, а також монтувати відео зі спецефектами і легко робити відеоролики

Створення сайтів

У сучасному світі без сайту не обійтися. Створити сайт насправді дуже просто. Ваша дитина навчиться в зимовому таборі основам програмування і створить свою першу web-сторінку.

Gif-анімація

Анімація - незвичайне мистецтво, яке поєднує найрізноманітніші види творчості: малювання, комп'ютерну графіку та режисуру. А тепер уявіть, що ваша дитина отримує унікальну можливість навчитися створювати мультфільми і ділитися ними з вами! Кожна дитина тут режисер, сценарист, декоратор, оператор, чарівник і творець! А кожна група - повноцінна анімаційна студія! Діти навчаться мріяти і реалізовувати свої мрії!

Цікаве програмування і WEB-дизайн

Діти зануряться в таємничий світ програмування, спробують себе в ролі програмістів і створять свій перший Web-сайт.

ЗИМОВИЙ ТАБіР 2018:

І зміна
9.01 - 12.01

вт.ср.чт.пт.

8-11 років
12-14 років

ВАРТІСТЬ

від 1000 грн.

Ніяких перевантажень, замість цього - повноцінний відпочинок, насичений цікавими заняттями та розвагами. Програма зимового канікулярного табору дає можливість спробувати різноманітні напрямки, щоб дитина вибрав для себе нове улюблене хобі. Адже канікули - це час нових експериментів, пошуку свіжих вражень і відкриття в собі талантів. Всі заняття в Комп'ютерному таборі проходять в ігровій формі у вигляді тренінгів, ділових ігор, майстер-класів.


Всі заняття проходять в Комп'ютерній академії ШАГ.


Комп'ютерний Табір - це канікули з користю і задоволенням!

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонара?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні